Věštírna Třebíč

Kamenná věštírna v Třebíči byla otevřena v historické části města. Už historie sama byla spojena s magií, a proto jsme zvolili tuto lokalitu, která s historií souvisí. V této věštírně najde člověk nejen odpovědi na své otázky, ale je to místo, kde přijdete na jiné myšlenky díky službám, které nabízíme.

VÝKLADY KARET jsou jednou z nejvyužívanějších služeb, které máme v nabídce. V klidném místě, s příjemným prostředím, které zaručuje klid, relax a pohodu, prostor k utřídění myšlenek a vlídný přístup věštců. V tomto místě se budete cítit dobře, interiér je harmonický a uklidňující, laděn do klidové zóny spolu posezením nad kartami. Držíme se kodexu kartářů, proto nemusíte mít strach. Diskrétnost je prvořadá.

Pro uvolnění mysli, ale i těla, nabízíme i jiné služby, které příjemnou hudbou, vonnými oleji a jinými „kouzly“ navodí pocit uvolnění a klidu. Jedná se o energie, které díky svému myšlení nevědomky blokujete a tím se mění i věci a situace kolem Vás. ČAKRY jsou Vaše druhé já. Pokud máte dlouhodobé problémy nejen pracovní nebo zdravotní, často to souvisí se zablokovanými cestami ve Vás samotných. V Kamenné věštírně v Třebíči je jedna ze služeb zaměřena na odblokování a vyčištění čaker. Toto odblokování a vyčištění má za následek, že znovu začnete reálněji uvažovat a těžké situace zvládnete daleko snadněji.

V této věštírně se můžete sami zúčastnit MAGICKÝCH RITUÁLŮ, které lze využít v řešení problémů nejen finančních, partnerských nebo sousedských, či v soudních jednáních. Lidé odlišují magii na bílou a černou, je to velký omyl. Magie je jen jedna, ale záleží na tom, jaké následky má magický rituál mít. Dodržujeme pravidla a naše rituály nepoužíváme k poškození někoho jiného a bereme ohled na to, že co vyšleš, se vrátí dvojnásob. Proto jsme v rovině se spravedlností. Rituály mají za následek, že vše se vrátí do harmonie i za cenu toho, že občas Vy budete muset změnit postoj. RITUÁLY jsou magickým obřadem a Vy můžete být jeho součástí…

Těšíme se na Vaši návštěvu a využití našich služeb.